Trochę o mnie…

Witam :)

Mam na imię Magda, jestem mamą dwóch córeczek 3-letniej Gwiazdeczki i 5 letniej Mądrali ;)

Od niedawna gotowanie stało się moją pasją, miłością i sposobem na realizację samej siebie… Każdy w życiu miewa smutki, chwile załamania – dla mnie najskuteczniejszym na to lekarstwem jest gotowanie. Uwielbiam spędzać czas w kuchni, mieszać, miksować, kroić, siekać, dodawać, nakładać na talerze i obserwować reakcję moich gości ;)

Kocham rozpieszczać podniebienia moich najbliższych, szczególnie córeczek i męża, którzy są moimi największymi smakoszami, ale i bezlitosnymi krytykami ;) Dla nich gotuję na codzień, ale nie ukrywam, że marzę o tym, by moje potrawy cieszyły większą liczbę osób :)

Zapraszam serdecznie na mój blog. Gotuję z pasją, z miłością, staram się nie używać konserwantów ani „gotowców”. Wszystko wykonuję w mojej kuchni, moich garnkach i na moich talerzach ;) Na blogu otwieram przed Wami mój magiczny świat, świat w którym czuję się spełniona i szczęśliwa…

Pozdrawiam :*

 

Wszystkie przepisy i zdjęcia na tym blogu są mojego autorstwa i podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie treści z mojego bloga bez mojej zgody jest naruszeniem USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

3 comments on “Trochę o mnie…
  1. Twoje przepisy są naprawdę niesamowite, aż ciężko uwierzyć że jedna osoba może mieć w sobie aż taki potencjał i kunszt kulinarny. Zazdroszczę i pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>